Zamówienia – szczegółowe informacje Zobacz, w jaki sposób możesz wzbogacić lub zmienić swoje zamówienie, aby w 100% odpowiadało Twoim oczekiwaniom. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg udogodnień, aby zamówienia pizzy i jedzenia przebiegały szybko i łatwo, a sama potrawa spełniała Twoje wszelkie oczekiwania. Zamawianie jedzenia przez internet, bez wychodzenia z domu staje się bardzo popularnym trendem. To świetna alternatywa dla osób, którym brakuje czasu lub zwyczajnie nie mają ochoty na codzienne przygotowywanie obiadów. W takim przypadku stawiamy głównie na wygodę, To także idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni proste rozwiązania, a jednocześnie chce spędzić spokojny wieczór w domowych warunkach. Wystarczy wejść na naszą stronę, wybrać menu oraz złożyć zamówienie przy pomocy prostego sklepu. Zapewniamy, że dania na wynos wcale nie muszą kojarzyć się z typowym fast-foodem.

Chcę wymienić składniki podczas składania zamówienia Nie przepadasz za jakimś składnikiem na pizzy lub w daniu? Wymień go! Bez problemu możesz wymienić ale TYLKO dwa dowolne składniki na każdej pizzy . Wszystko po to, aby nasze pizze smakowały Ci jeszcze bardziej! Taka zamiana ma również swoje granice. Nie pozwolimy by zmieniać całkowity skład pizzy lub dodawać do niej nieskończoną ilość składników. Dbamy o jakość która wcale nie przekłada się na ilość jak wielu z nas myśli. Właśnie w oszczędnym składzie tkwi sekret smaku pizzy. W daniach makaronowych możesz wymienić makaron na razowy lub bezglutenowy .

Czy zapłacę za wymianę składników na pizzy? Jeżeli wymieniasz składniki z tej samej kategorii* (mięso na mięso, warzywa na warzywa, sery na sery), nie zapłacisz za to ani złotówki. Jeżeli jednak decydujesz się na wymianę pomiędzy dwiema kategoriami, dopłata za wymianę wynosi różnicę pomiędzy grupą.
* Oregano & bazylia nie podlega wymianie na inne składniki.

Chcę zamówić pizzę “pół/pół” Ta opcja przydaje się szczególnie przy zamówieniach na dowóz w trakcie wspólnych wieczorów z drugą połówką lub na imprezie, kiedy każdy ma ochotę na coś innego. Ty lubisz mega ostrą pizzę, a Ktoś inny zajada się hawajską lub owocami morza? Nie ma problemu!
Pamiętaj tylko o 3 rzeczach:
– W przypadku pizzy “pól/pół” nie można dzielić na pół małej pizzy
– W tej opcji nie jest możliwa dzielenia pizzy Królewskiej , Po zbóju i Eldorado
– Cena dodatków też nie podlega dzieleniu na pół. Płacisz za cały dodatek.

Dbamy o jakość naszych potraw i zależy nam, aby dotarły do Twojego domu w idealnym stanie Właśnie dlatego między innymi rukolę do pizzy dostarczamy w osobnym pojemniku.
Obiady i zupy pakujemy w opakowania termozgrzewalne i są zabezpieczone dodatkowo aluminiową folią.
Wybierz sprawdzoną pizzę z dostawą. Przyjedziemy szybciej, niż myślisz. Jarocin się rozwija, przy tej ilość rond dowóz nie jest już takim problemem jak parę lat wstecz.

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące swojego zamówienia?
Sprawdź naszą zakładkę kontakt.

Pizzeria Stodoła to najlepsza pizzeria w Jarocinie
Zobacz nasze Promocje!

Chcesz dowiedzieć się jaka promocja obowiązuje w dniu dzisiejszym? Kliknij w zakładkę PROMOCJE.