Oczarowani włoskimi smakami i włoskim klimatem  w 2000 roku otwieramy pizzerię.

Nie mając większego doświadczenia w branży powstał pionierski projekt Pizzerii Stodoła. Z pomocą znajomych, rodziny, pracą własnych rąk stworzyliśmy wnętrze restauracji w sielskim stylu z sianem, słomą chłopem i babą w tle. To były wspaniałe czasy 🙂 Wielu z nas pewnością pamięta organizowane koncerty i festyny na wolnym powietrzu je. Bawiliśmy się wtedy wszyscy doskonale. Mamy mnóstwo wspomnień z tego okresu.

Mieszkańcy osiedla na początku sceptycznie nastawieni do osiedlowej restauracji z czasem zaczęli być jej stałymi bywalcami. I tak już zostało . Znakomita większość naszych gości to nasi dobrzy znajomi, każdy kto nas odwiedza poczuje  przyjazną atmosferę. Stodoła jest też  miejscem spotkań przy dobrej pizzy, jedzeniu i muzyce.

Na naszej pizzy wychowało się kolejne pokolenie Jarocina. Nasi goście mogą liczyć na solidną obsługę w ramach której spełniamy kulinarne oczekiwania. Rok 2016 przyniósł nam zmianę lokalizacji, zostaliśmy zmuszeni do przeprowadzki. . Cieszymy się że w tej chwili korzysta z naszych usług tysiące klientów. Stodoła to smaki, które większość społeczności lokalnej zna a my o te smaki codziennie dbamy wybierając zawsze świeże i najwyższej jakości składniki. Zapraszamy Was na pyszną pizzę, zupy, makarony, domowe obiady, zdrowe sałatki, obłędne desery. Mówią o nas „naprawdę dobra pizzeria” i jest to powód do naszej dumy. Jesteśmy z Wami i przede wszystkim dla Was  już 22 lata.

Dobra pizza, czyli jaka?

Dla jednych idealna pizza powstaje tylko w połączeniu z cienkim ciastem, dla drugich – wyłącznie z grubym. Dla jeszcze innych najważniejszy jest ser, ciągnący się i odpowiednio słony. Najwięksi smakosze zwrócą uwagę przede wszystkim na jakość składników. A my stworzyliśmy miejsce, w którym przykładamy uwagę do każdego detalu! Jesteśmy przyjazną pizzerią z Jarocina w której zamówisz dobrą pizzę i jedzenie z dowozem. Staramy się, aby nasze dostawy były szybkie, a jedzenie gorące!
Możesz płacić gotówką, kartą, blikiem lub przelewem internetowym. Mamy opcję zamawiania jedzenia online bezpośrednio na naszej stronie www.stodolajarocin.pl

Do każdej pizzy w Stodole sos i ciasto wybierasz sam!. Proponujemy ciasto puszyste lub cienkie – Ty decydujesz! Możesz ją zamówić w aż 3 rozmiarach. Największy rozmiar to 40 cm!  Oprócz dobrej pizzy w menu znajdziesz warianty jedzenia wegetariańskiego i mięsnego oraz bezglutenowego. Koniecznie zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. W naszej pizzerii zjesz pizzę, po którą będziesz chciał zawsze wracać. Zobacz, jakie rejony obejmuje dostawa i daj się zaskoczyć. Czekamy tylko, aż do nas zadzwonisz. Na co masz dzisiaj ochotę? Zapraszamy serdecznie!

Skupiamy się na najwyższej możliwej jakości jedzenia. Jeśli jesteś naszym częstym gościem  możesz liczyć na zniżki. Proponujemy atrakcyjne promocje, z których korzystasz codziennie.